Македонски | Shqip | English |

Volvo 440

Се продава од: Vladimir 24 мај 17:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Богданци, Гевгелиjа
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Volvo
Модел: 440
Prodavam Volvo fh 400-2008 godina ,registrirani so zelen karton,novi gumi.4-komada
Нема посетени огласи
Кон почеток