Македонски | Shqip | English |

Element za banja

Се продава од: Tanja 15 мар. 13:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој предмет за 1.000 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

8 000 МКД

Локација: Богданци, Гевгелиjа
Опрема : Инвентар за купатила
Се продава нов елемент за бања заедно со умивалник, огледало и монтирана чешма (чешмата е Unitas). Cе продава затоа што не се вклопува со останатиот ентериер.
Димензии на елементот
- висина 69 цм
- ширина 46 цм
- длабочина 29 цм
Цена за одделно купување на елементот со огледало, без чешма, е 5500 ден.
Нема посетени огласи
Кон почеток