Македонски | Shqip | English |

BRACNI KREVETI STANDARD POPUST

Оглас од претпријатие. Се продава од: Фенико 2000 - Милчо 17 ноем. 17:16 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Богданци, Гевгелиjа
Опрема : Кревети и Мебел за спални соби
ОД АВГУСТ 2017 ФИРМА ФЕНИКО2000 БОГДАНЦИ ПУШТИ ВО ПРОДАЖБА НОВИ 50 МОДЕЛИ НА БРАЧНИ КРЕВЕТИ-МЕТАЛНИ
КРЕВЕТИТЕ СЕ ИЗРАБОТУВААТ ПО НАРАЧКА ,ПО ЖЕЛБА НА КУПУВАЧОТ,ПОТРЕБНО С САМО ДА ГО ИЗБЕРЕТЕ МОДЕЛОТ ,БОЈАТА И ДИМЕНЗИИТЕ И НИЕ КЕ ВИ ГО ИЗРАБОТИМЕ КРЕВЕТОТ.БОБАРАЈТЕ НЕ ,НИЕ ВИ СЅТПИМЕ НА РАСПОЛАГАЊЕ.ЈАВЕТЕ СЕ НА ТЕЛ 078/236 990 ИЛИ 078/263044 E-mail: [email protected]
ПОГЛЕДНЕТЕ НА facebook: feniko milco
Нема посетени огласи
Кон почеток