Македонски | Shqip | English |

Nova kujna od Lesnina

Се продава од: Tanja 15 мар. 13:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

2 000 ЕУР

Локација: Богданци, Гевгелиjа
Опрема : Кујнски мебел и опрема
Се продава нова, некористена кујна од Lesnina, без бела техника, со гратис гранитен умивалник.
Бојата е капучино, со елементи за вградени фурна, плотна, аспиратор и машина за садови.
Димензии - долни елементи 4 м, висечките елементи 3,5 м.
Цената е по договор.
Нема посетени огласи
Кон почеток