Македонски | Shqip | English |

Nova kujna od Lesnina

Се продава од: Tanja 28 мар. 11:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

1 800 ЕУР   2 200 ЕУР

Локација: Богданци, Гевгелиjа
Опрема : Кујнски мебел и опрема
Се продава нова, некористена кујна од Lesnina, без бела техника, со гранитен умивалник.
Бојата е капучино, со елементи за вградени плотна, аспиратор и машина за садови. (без елементот за фурна).
Нема посетени огласи
Кон почеток