Македонски | Shqip | English |

Sarplaninec

Се продава од: Vladimir 19 мар. 15:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој спортски предмет за 4.800 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

450 ЕУР

Локација: Богданци, Гевгелиjа
Миленичиња : Кучиња
Sarplaninec staro 13-meseci
Нема посетени огласи
Кон почеток