Македонски | Shqip | English |

Rasadnik drva

Се продава од: Љубен Вчера 16:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Гевгелија, Гевгелиjа
Производи : Земјоделски производи/Растенија
Инвестирајте во иднината на вашите деца! Брзорастечки дрва (acer platanoides) се совршени за прочистување на воздухот и создаваат поздрава животна средина. Јавете се и нарачајте на 071 814 866. Дрвата се во ограничен број!
Нема посетени огласи
Кон почеток