Македонски | Shqip | English |

Inventar od kafana

Се продава од: Xx Вчера 10:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Гевгелија, Гевгелиjа
Производи : За Ресторани и Кафулиња
Vo ispravna sostojba
Нема посетени огласи
Кон почеток