Македонски | Shqip | English |

Alpina B4

Се продава од: Славе Вчера 16:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 1991
Менувач: Рачен
Километража: 100 000 - 109 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Гевгелија, Гевгелиjа
Стил на каросерија:
Марка: Alpina
Модел: B4
Се продава.
Нема посетени огласи
Кон почеток