Македонски | Shqip | English |

Audi A3

Се продава од: Mile Денес 08:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 9.330 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 300 ЕУР

Година: 2006
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Бугарска
Боја: Сива
Локација: Гевгелија, Гевгелиjа
Стил на каросерија:
Марка: Audi
Модел: A3
Prodavam Audi A3 2.0 TDI na bugarski tabli.Kolata ima 4 novi gumi i 4 bandazi.
Нема посетени огласи
Кон почеток