Македонски | Shqip | English |

Chevrolet Captiva

Се продава од: Kosta 14 мар. 15:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 15.190 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

7 000 ЕУР

Година: 2008
Менувач: Автоматски
Километража: 140 000 - 149 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Бугарска
Боја: Сива
Локација: Гевгелија, Гевгелиjа
Стил на каросерија:
Марка: Chevrolet
Модел: Captiva
Odlican kao nov. Mozete zvati na viber ili wa
Нема посетени огласи
Кон почеток