Македонски | Shqip | English |

Daihatsu Sirion -07

Се продава од: Tanja Денес 16:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 5.860 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

2 700 ЕУР

Година: 2007
Менувач: Рачен
Километража: 160 000 - 169 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Гевгелија, Гевгелиjа
Стил на каросерија:
Марка: Daihatsu
Модел: Sirion
Daihatsu Sirion 2007
Registrirana do 09.2019 so zelen karton
Nov akomulator
Klima
Elektrika na prozori
Mala potrosuvacka
Нема посетени огласи
Кон почеток