Македонски | Shqip | English |

Fiat Grande Punto

Се продава од: Nikola 11 јан. 18:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

2 800 ЕУР

Година: 2007
Менувач: Рачен
Километража: 70 000 - 74 999
Гориво: Плин / Бензин
Регистрација: Бугарска
Боја: Сива
Локација: Гевгелија, Гевгелиjа
Стил на каросерија:
Марка: Fiat
Модел: Grande Punto
Voziloto e redovno servisirano so realni km. Doneseno od germanija so atestiran plinski ured. Poseduva kuka ,set letni aluminiumski i set zimski gumi . Voziloto e euro 4 i e redovno registrirano na bg. tabli i moze da se prefrli na makedonski vo sekoe vreme.
Нема посетени огласи
Кон почеток