Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz 190 w201 2.5d

Се продава од: Toshe Денес 16:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 1992
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Бела
Локација: Гевгелија, Гевгелиjа
Стил на каросерија:
Марка: Mercedes-Benz
Модел: 190
Vo odlicna sostojba bez korozija i muvla
Registriran cela godina so zelen karton
A testirani folii
Mnogu mal potroshach na gorivo.
Novi amortizeri, diskovi, gumi michelin za site sezoni, nov akumulator... So eden zbor vozilo za dusha koe od shasija, motor,menjac,podvozje e odrzuvan merakliski!
Cenata e 4500eu
Mozna zamena za stransko monovolumensko vozilo kako caddy, sharan, touaran...
Нема посетени огласи
Кон почеток