Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz CLS 320 edition

Се продава од: Toshe 18 мар. 18:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-   13 500 ЕУР

Година: 2007
Менувач: Автоматски
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Бугарска
Боја: Сива
Локација: Гевгелија, Гевгелиjа
Стил на каросерија:
Марка: CLS-класа / Mercedes-Benz
Модел: CLS 320
225000km,proizvodstvo 08.2007,224ks,V6, 7g tronic,euro4
Kompletna servisna istorija,realni km,dva klucha
Celosno servisiran so novi gumi
Motor,menjac, shasija, podvozje odlicna sostojba
Uvezen od Italija pred 2god i registriran vo Bg.
Moze da se carini na Mk
Нема посетени огласи
Кон почеток