Македонски | Shqip | English |

Opel Corsa 1.2

Се продава од: Васил 16 јун. 23:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

1 100 ЕУР

Година: 1995
Менувач: Рачен
Километража: 170 000 - 179 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Црвена
Локација: Гевгелија, Гевгелиjа
Стил на каросерија:
Марка: Opel
Модел: Corsa
Kolata e vo odlicna sostoja pali vozi smeneti rebrast i klinest kaishi na 170 iladi kilometri
Нема посетени огласи
Кон почеток