Македонски | Shqip | English |

Peugeot 807 2.2 HDI Diesel -04

Се продава од: Peugeot 807 14 мар. 12:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2004
Менувач: Рачен
Километража: 300 000 - 349 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Гевгелија, Гевгелиjа
Стил на каросерија:
Марка: Peugeot
Модел: 807
Patnicko povekenamensko vozilo,FULL OPREMA,so motor 2.2 HDI,94kw,130 KS,euro 4, 6+1 sediste.CENA PO DOGOVOR.-Manuelen menuvac
-Tempomat
-Climatronic
-Avtomatsko otvaranje na zadni vrati
-Elektrika na prozori i retrovizori I sobiranje na retrovizori
-Servo volan
-ABS Sopiracki
-Fabricko zatemneti stakla
-Fabricki zavesi na zadni stakla
-Bord kompjuter
-Maglenki
Нема посетени огласи
Кон почеток