Македонски | Shqip | English |

RENAULT CLIO 1.5 DCI PERFEKTNO

Се продава од: Vladimir Lazov 13 мар. 18:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 5.640 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

2 600 ЕУР

Година: 2005
Менувач: Рачен
Километража: 130 000 - 139 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Гевгелија, Гевгелиjа
Стил на каросерија:
Марка: Renault
Модел: Clio
KAROSERISKI MNOGU SOCUVANO I ZDRAVO
VOZILO SO VISOKO NIVO NA KOMPLETNO
FUNKCIONALNA OPREMA. MOTOR MNOGU
EKONOMICEN 1.5 DIZEL SO POTROSUVACKA 4 lit.
ENTERIER ZDRAV, DIZNI, TURBINA, ZAMAEC
PREDNICA STAKLO. REGISTRIRANO DO 19.10.2019
GLANC NOVI 4 GUMI STAVENI PRED MESEC DENA
NOV AKOMULATOR. VOZILOTO E APSOLUTNO BEZ
NIKAKVI ZABELESKI. GARANCIJA ZA KVALITET
Нема посетени огласи
Кон почеток