Македонски | Shqip | English |

Renault Scenic 1.9

Се продава од: Goran 16 јун. 19:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

2 800 ЕУР

Година: 2004
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Гевгелија, Гевгелиjа
Стил на каросерија:
Марка: Renault
Модел: Scenic
Avtomobilot e vo odlicna sostojba. Se prodava zaradi zaminuvanje vo stranstvo. Registracja i zelen karton do Dekemvri 2017.
Нема посетени огласи
Кон почеток