Македонски | Shqip | English |

TOYOTA AURIS 2.0 D4D DIZEL FULL OPREMA -07

Се продава од: Aleksandar 18 мај 18:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 11.280 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

5 200 ЕУР

Година: 2007
Менувач: Рачен
Километража: 90 000 - 94 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Гевгелија, Гевгелиjа
Стил на каросерија:
Марка: Toyota
Модел: Auris
Продавам Тојота Аурис 2.0 дизел 2007 година
- Донесена од Швајцарија
- Ниво на опрема:СОЛ (Највисоко ниво на опрема)
- Серво Волан
- Старт/Стоп систем на палење
- Клима двозонска/климатроник
- Абс кочници
- Електричен пакет на прозори
- Команди на волан
- Темпомат
- 6 Брзини
- Централна брава со даљинско
- Фабричко радио
- Алуминиумски бандажи 16
- Сервисна книшка за км

-- Регистрирана на македонски табли.
075-893-391
Нема посетени огласи
Кон почеток