Македонски | Shqip | English |

VW Golf 5

Се продава од: Kristijan Trifunov 17 мар. 17:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 8.240 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 800 ЕУР

Година: 2006
Менувач: Рачен
Километража: 140 000 - 149 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Гевгелија, Гевгелиjа
Стил на каросерија:
Марка: Golf / VW Volkswagen
Модел: Golf
golf 5 2006 god motor 55kw 1.4 perfektna sostojba
Kolata e kako nova kupena od makedonija od servisot na volkswagen demirkapija.
Нема посетени огласи
Кон почеток