Македонски | Shqip | English |

VW Golf 6 sportline

Се продава од: Toshe Вчера 15:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2011
Менувач: Рачен
Километража: 65 000 - 69 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Гевгелија, Гевгелиjа
Стил на каросерија:
Марка: Golf / VW Volkswagen
Модел: Golf
1400cc,TSI,140ks,6brzini
Normalen potroshuvach na gorivo
Prv gazda, kupen od Start
Redovno i kompletno servisiran so novi gumi, novi kocnici, nov akumulator,dva klucha.
Odlicno zachuvan, prva boja, registriran cela godina.
Cenata e 11000eu
Mozna zamena za mono volumensko vozilo na stranski tablici kako sharan, touaran, caddy
Нема посетени огласи
Кон почеток