Македонски | Shqip | English |

Fiat Ducato 28 td

Се продава од: zdravko 02 мар. 11:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 6.940 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 200 ЕУР

Локација: Гевгелија, Гевгелиjа
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Друга марка
Модел: Fiat
se prodava Fiat ducato 28 td proizvedeno 1998 god .
registrirano pred 2 meseci, pali vozi.
Нема посетени огласи
Кон почеток