Македонски | Shqip | English |

Schmitz MEGA

Се продава од: Vlatko Вчера 14:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 10.850 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

5 000 ЕУР

Локација: Гевгелија, Гевгелиjа
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Друга марка
Модел: Schmitz
Se prodavaat 2(dve) poluprikolki Schmitz MEGA Trailer:
-2005 god.
-Redovno servisirani
-Vo vozna sostojba
-Na Bugarski tabli
Нема посетени огласи
Кон почеток