Македонски | Shqip | English |

DAF XF85

Се продава од: Ice 14 мар. 22:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Гевгелија, Гевгелиjа
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: DAF
Модел: XF
Se prodava DAF XF85.
Za povekje informacii javete se.
Нема посетени огласи
Кон почеток