Македонски | Shqip | English |

Iveco Stralis 450 euro5 eev -10

Се продава од: jorgo Денес 14:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Гевгелија, Гевгелиjа
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Iveco
Модел: Stralis
iveco stralis 450 eev 2010 god. avtomatik
650 000 km
Нема посетени огласи
Кон почеток