Македонски | Shqip | English |

MAN

Се продава од: Risto 15 мар. 10:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Гевгелија, Гевгелиjа
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: MAN
Модел: TGA
Prodavam MAN vo odlicna sostojba , navremeno servisiran i odrzuvan.
Godina na proizvodstvo 2011.
Vredi da se vidi.
Cena po dogovor.
Нема посетени огласи
Кон почеток