Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz Actros 1845 E6

Се продава од: Ljupco Вчера 19:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Гевгелија, Гевгелиjа
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Mercedes-Benz
Модел: 18-45
2015 god 370.000 km , se prodava na delovi, menacot e prodaden
Нема посетени огласи
Кон почеток