Македонски | Shqip | English |

VOLVO FH XL EEV

Се продава од: Vlatko Денес 17:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Гевгелија, Гевгелиjа
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Volvo
Модел: FH
Se prodava VOLVO vlekac vo besprekorna sostojba:
godina: 2012
XL kabina,
krovna klima WAECO
kozna galanterija
rezervari: 1450 litri
xenon
registrirano na BG tabli

cena: po dogovor
Нема посетени огласи
Кон почеток