Македонски | Shqip | English |

Vrati i prozorci

Се продава од: Владимир 25 мај 15:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Гевгелија, Гевгелиjа
Опрема : Врати/Прозорци и Осветлување
-Врата со каса во одлична состојба,ниту еднаш употребена со димензии 2.10х1.07

Двокрилен прозорец со каса во одлична состојба со димензии 1.40х1.40

Прозорец со ролетна исто така во одлична состојба со димензии 80х90-

Прозорец со ролетна со димензии 87х79

Врата внатрешна без каса во одлична состојба со димензии 65х2

Две врати внатрешни без каса во многу добра состојба со димензии 85х2

Цена по договор
Нема посетени огласи
Кон почеток