Македонски | Shqip | English |

Vrati i prozori

Се продава од: Ристо Вчера 00:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Гевгелија, Гевгелиjа
Опрема : Врати/Прозорци и Осветлување
Продавам

-Три внатрешни врати без каса,ниту еднаш употребени од кои две со димензии 85x200, и една со 65x2
-Надворешна врата со каса, ниту еднаш употребена со димензии 2,10x1,07
-Двокрилен прозорец со стакло и каса, одлично сочуван со димензии 1,40x1,40
-Прозорец со каса и стакло во одлична состојба со димензии 80x79
- Три прозорци со каса и ролетни, без стакло и ниту еднаш употребени со димензии 80x90

Цена по договор
Нема посетени огласи
Кон почеток