Македонски | Shqip | English |

Kuka vo blizina na plostadot vo Gevgelija

Се продава од: Горан Денес 00:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Број на соби: 8
Број на спратови: 2 спрат
Греење: Нема
Локација: Гевгелија, Гевгелиjа
Se prodava itno kuka vo centarot na Gevgelija vo blizina na plostadot, gimnazijata Josi Broz Tito i hotel Jugo.
Kukata e na 2 sprati so podrum, potkrovje i dvorno mesto.
So site potrebni dokumenti.
Kontakt telefon 070218863
Нема посетени огласи
Кон почеток