Македонски | Shqip | English |

Niva 2500m2 vo Gevgelija

Се продава од: Илија 25 мај 15:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Површина: 2500 m2
Локација: Гевгелија, Гевгелиjа
Se prodava niva 2500m2 na patot za Moin cena po dogovor
Нема посетени огласи
Кон почеток