Македонски | Shqip | English |

NOVI STANOVI VO GEVGELIJA

Оглас од претпријатие. Се продава од: ЕУРОИНГ Гевгелија 20 апр. 11:05 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

-

Број на соби: 3
Локација: Гевгелија, Гевгелиjа
Се продаваат станови во модерна станбена зграда во Гевгелија со лифт. Станбената зграда е со катност Подрум+Приземје+4 Катови +Поткровје во чии рамки се наоѓаат 52 станбени единици, со површина од 58м2 до 111м2.Паркирањето е решено со паркирање во подрум и паркирање во партер.
Нема посетени огласи
Кон почеток