Македонски | Shqip | English |

Stanovi vo Gevegelija

Оглас од претпријатие. Се продава од: Девомак Гевгелија Вчера 12:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Број на соби: 6
За живеалиштето: Балкон / Тераса, Лифт, Приземје, Паркинг простор / Гаража, Нова градба, Подрум
Локација: Гевгелија, Гевгелиjа
Се продаваат нови станови во Гевгелија,нова градба со лифт.Големините на становите за продажба се 123m2; 48m2; 75m2; 87m2; 89m2.
Нема посетени огласи
Кон почеток