Македонски | Shqip | English |

Stan vo centar na Gevgelija

Се продава од: Zlatko 16 јун. 22:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Број на соби: 4
Адреса: Маршал Тито 134
Површина: 76 m2
Локација: Гевгелија, Гевгелиjа
Се продава стан во центар на Гевгелија, први спрат од 76м2 со 4 соби, подрум и три тераси. Лоциран на градско шеталиште. Цена поволна
Нема посетени огласи
Кон почеток