Македонски | Shqip | English |

Garmin Fenix 3HR

Се продава од: Pepi 10 јан. 00:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

295 ЕУР

Локација: Гевгелија, Гевгелиjа
Производи : Унисекс
Garmin Fenix 3HR
Часовникот е во одлична состојба! Гратис син, црвен и жолт ремен!

https://buy.garmin.com/en-US/US/p/545480
Нема посетени огласи
Кон почеток