Македонски | Shqip | English |

FAP vo delovi

Се продава од: Petar 25 мај 13:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 5.860 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

2 700 ЕУР

Локација: Дојран, Гевгелиjа
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Друга марка
Модел: Drug model
FAP vo ispravna sostojba. Pod hitno se prodava 2700evra.
Нема посетени огласи
Кон почеток