Македонски | Shqip | English |

Kuka 85m2 vo Nov Dojran

Се продава од: ilija efremovski Вчера 21:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Број на соби: 4
Површина: 85 m2
Број на спратови: Високо приземје
За живеалиштето: Паркинг простор / Гаража, Самостојна куќа, Наместен
Греење: Друго
Локација: Дојран, Гевгелиjа
Se prodava kuka vila vo nov dojran so pgled na eseroto kujkata se prodava komplet so namestaj se novo dvorna povrsina 500m ...so kopletna dokomentacija so imoten list +4915146254390
Нема посетени огласи
Кон почеток