Македонски | Shqip | English |

Kuka vila Nov Dojran

Се продава од: Ilija Вчера 21:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

38 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 85. m2
Број на спратови: Високо приземје
Греење: Друго
Локација: Дојран, Гевгелиjа
Se prodava kuka vila vo nov dojran so pgled na eseroto kujkata se prodava komplet so namestaj se novo dvorna povrsina 500m so cela dokomentacija so impfen list ....Kontakt...+4915146254390
Нема посетени огласи
Кон почеток