Македонски | Shqip | English |

Stan od 76m2 vo Dojran

Се продава од: Stole Вчера 01:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Број на соби: 3
Површина: 76 m2
Локација: Дојран, Гевгелиjа
Stanot e renoviran
Нема посетени огласи
Кон почеток