Македонски | Shqip | English |

PAUNI 3 parovi

Се продава од: Blerim 23 мај 09:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

290 ЕУР

Локација: Врапчиште, Гостивар
Se prodavat 6 pauni ( 3 parovi ) - 300€ par .
1 par beli ( 2 godishni )
2 para plavi so zeleno ( 3 godishni )

Extra Cena za komplet
Нема посетени огласи
Кон почеток