Македонски | Shqip | English |

LAND ROVER FREELANDER 2

Се продава од: Blerim 23 мај 02:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 21.650 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

9 980 ЕУР

Година: 2008
Менувач: Автоматски
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Врапчиште, Гостивар
Стил на каросерија:
Марка: Land Rover
Модел: Freelander
LANDROVER FREELANDER 2200 kubika, NAJ FULL OPREMA SENZOR NAPRED NAZAD, rezervna guma so felna, 4 gumi novi 2018, koza vnatre automatik tempomat klima, pred 100 km menuvan rebrastni kaish i pumpa , servisiran pred eden mesec, novi ksenon svetla.ZACUVAN KAO NOV. Ima prostor za dogovor na cenata
Нема посетени огласи
Кон почеток