Македонски | Shqip | English |

Oprema i inventar za pekarstvo

Се продава од: Tefik Вчера 12:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Врапчиште, Гостивар
Pecka so 4 etazi za okolu 160 vekni, mesalica za 80 - 100 lit. raboten stol, komora, kolici so plekovi, masina za secenje leb, ...
MOZE I ZAMENA SO KOLA
Нема посетени огласи
Кон почеток