Македонски | Shqip | English |

Plac od 4250m2 vo Vrapciste

Се продава од: Burak 12 јан. 15:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

15 ЕУР

Површина: 4250 m2
Локација: Врапчиште, Гостивар
070997879
Нема посетени огласи
Кон почеток