Македонски | Shqip | English |

OBJEKT AFARIST NE QENDER TE GOSTIVARIT

Се продава од: Kurtish Kurti Вчера 02:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Гостивар
Простории : Друго
SHITET OBJEKT AFARIST NE QENDER TE GOSTIVARIT.

OBJEKTI PERBEHET NGA:

- BODRUM - 50M2

- LOKAL ME HYRJE TE VECANTE – KATI PERDHES - 100 M2
TUALET

- RECEPCION /HYRJE – KATI PERDHES

- KATI I PARE - 120 M2
NUMRI I ZYRAVE - 5
KUZHINE
TUALET

- KATI I DYTE - 120 M2
NUMRI I ZYRAVE - 5
ARKIVE - 1

OBJEKTI ESHTE I NDERTUAR ME VITIN 2001 DHE ESHTE NJE KONSTRUKSION I NDERTUAR ME MATERIALE ME KUALITATIVE.
ESHTE I PAJISUR ME PARNO DHE ME SISTEM TE SIGURISE.
OBJEKTI POSEDON 100M2 SIPERFAQE OBORRI , E CILA SHFRYTEZOHET SI PARKING, POR DHE OFRON MUNDESI PER NDERTIM SHTESE MBI ATE SIPERFAQE.

OBJEKTI OFRON MUNDESI PER NDERTIM SHTESE TE TRI KATEVE NE PERPUTHSHMERI ME DOKUMENTACIONIN DHE ESHTE I PERSHTATSHEM PER AKTIVITET HOTELJERIK/ RESTAURANT APO TJETER.
Нема посетени огласи
Кон почеток