Македонски | Shqip | English |

Kantarica

Се продава од: Ismail Вчера 21:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Гостивар
Производи : Индустриски машини и алати
Mizrak marka doneseno e od Turska proizvodeno e vo 2015 god. Site funkciji za kantiranje gi ima vo odlicna sostojba vredi da se vidi...
Cena po dogovor...
Нема посетени огласи
Кон почеток