Македонски | Shqip | English |

Skoda felicia 1.3

Се продава од: jeton imeri Вчера 03:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 1.660 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

755 ЕУР   850 ЕУР

Година: 1997
Менувач: Рачен
Километража: 180 000 - 189 999
Гориво: Плин / Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Гостивар
Стил на каросерија:
Марка: Škoda
Модел: Felicia
skoda e pali vozi so reg do 02/02/2019
Hitno se prodava skoda poradi idem germania info 070969731 cena moze za realni povizi so dogovor IMA I
Peugeot 307 za prodavanje disel i
MERCEDEz 124 automatik benz pln
Нема посетени огласи
Кон почеток