Македонски | Shqip | English |

AUDI A3 SPORTBACK 2.0 TDI S_LINE UVOZ OD SVAJCARIA

Оглас од претпријатие. Се продава од: SWISS AUTO 12 јан. 19:05 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2006
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Зелена
Локација: Гостивар
Стил на каросерија:
Марка: Audi
Модел: A3
UVEZEN OD SVAJCARIJA
PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIA NA MK TABLI
PROIZVODENA 29.05.2006
MOTOR 2.0 TDI 103 KW - 143 KS
6 STEPEN MANUELEN MENUVAC
OD OPEMA IMA
DVOZONSKA KLIMATRONIK
TEMPOMAT
GREACI NA SEDISTA
BOSE SAUND SYSTEM
BORD KOMPJUTER
KOMANDI NA VOLAN
ELEKTRIKA NA STAKLA
ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
ALUMINIUMSKI BANDASI SO 4 NOVI GUMI
VOZILOTO E EKSTRA SOCUVANO SO IDEALEN MOTOR, BEZ NIKAKVI ZABELESKI !!
2 ORIGINALNI KLUCA
ORGINALNA SERVISNA HISTORIA
100% GARANCIJA ZA KILOMETRI
PERFEKTNA SOSTOJBA
Нема посетени огласи
Кон почеток