Македонски | Shqip | English |

Audi A6 -11

Се продава од: Hamit 23 мај 09:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

24 900 ЕУР

Година: 2011
Менувач: Автоматски
Километража: 180 000 - 189 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Гостивар
Стил на каросерија:
Марка: Audi
Модел: A6

Audi A6 3.0d 204ps eko motor
2011 god
Avtomatski menuvac
Parking senzori
ACC (distronik)
Golema Navigacia
Vo top sostojba
Mob: 078222422
Нема посетени огласи
Кон почеток